KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354009

nr 1235 4009

Alf Hedlund

(1901-1955), Sverige

Oljemålning, Kustlandskap med Hässjor, signerad. Olja på pannå, 58x60 cm

Alf Hedlund, svensk bildkonstnär och konservator född 1901, död 1955.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:39:29

11/2 14:29:03 1      Vinnande bud

Alf Hedlund

Läs mer om Alf Hedlund